O firmie

bill-oxford–fGqsewtsJY-unsplash
18LAT NA RYNKU

Firma SISPO Paweł Sikora istnieje na Polskim rynku od 2002 roku. W Żninie przemysł dostarczający maszyny dla piekarnictwa powstał w latach siedemdziesiątych minionego stulecia. To w naszym mieście prężnie działał Spomasz, to tu powstała niezawodna krajalnica na licencji JAC’a – ZK-27.

Po likwidacji tego przedsiębiorstwa w trakcie przemian ustrojowych, wielu lokalnych fachowców pozakładało własne, prywatne warsztaty produkcyjno-remontowe. W tych przemianach również my mamy nasze korzenie, ponieważ jednym z nich był mój ojciec Edmund Sikora. Od początku naszej działalności specjalizujemy się w dostarczaniu klientom najwyższej jakości noży do krajalnic chleba.

Naszym partnerom handlowym, niezmiennie do dziś, proponujemy noże produkowane przez jednego ze światowych liderów w branży – firmę Bakery Blades z Holandii. Od blisko dwudziestu lat jesteśmy przedstawicielami tej firmy w Polsce.

Nasi Holenderscy partnerzy zbudowali unikalną, automatyczną linię produkującą noże do krajalnic chleba. Linia ta przystosowana jest do pracy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Pełna automatyzacja produkcji pozwoliła na uzyskanie niezmiennie najwyższej jakości ostrzy.

Oprócz typowych noży, o skoku zębów wynoszącym 1/2 cala, dostępne są ostrza przemysłowe o skoku zębów równym 1/4 cala. Dzięki udziałowi w najważniejszych targach wystawienniczych w kraju: Polagra w Poznaniu, Baltpiek w Gdańsku oraz Interpiek w Bydgoszczy, nawiązaliśmy współpracę z wieloma firmami handlowymi w branży.

Do tej współpracy zapraszamy również Państwa, prosimy o kontakt, porozmawiajmy o Państwa potrzebach i wymaganiach.

Paweł Sikora
właściciel